با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

خانه دا

وب سایت خانه دا
نمایش اعتقاد
⁣نمایش «اعتقاد»

نویسنده و کارگردان:مانی مهدی پور
دستیار کارگردان:پوریا اصغر زاده
دستیار دوم کارگردان:پیمان گودرزی

بازیگران:
تقی آزموده،آوا فیروزی ،مبینا امین دهقان ،رومینا پناهی ،ساغر اسماعیلی ،حسین نیازی ،جواد اسلامی ، علی رضا دنیا دیده و مانی مهدی پور
موسیقی: بهراد ضحاکی، امیر محمد اسحق بیگی
نور:عرفان میرحیدری
مدیر صحنه: عرفان میرحیدری
منشی صحنه:دانش مظفری راد
تبلیغات:علیرضا اشرفی

اطلاعات بیشتر و خرید بلیت در تیوال:
https://tiw.al/Pmo

همین که هست

نمایش همین که هست
📍 خانه نمایش دا
📅 ۲۰ تا ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
⏰ ۲۰:۳۰
⏳ ۱ ساعت
💳 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان
فروش در سایت تیوال

https://www.tiwall.com/theater/hamin-ke-hast

نویسنده و کارگردان: نیلوفر دربندی
بازیگران: صدف احمدی، نیوشا شهیدیان، سپیده لطفی، نسرین حیدری، نفیسه علیمردانی، یاسمین عطاری، طراوت سعیدی کیا، فراد فیروزی

گروه حرکت: شلر قربانی، نیوشا شهیدیان، راما افشار، فراد فیروزی، حامد حسین زاده، علی طهماسبی
طراح حرکت: نیلوفر دربندی
دستیاریک کارگردان: ایمان رنجبر
دستیار دو کارگردان و همراهی در متن و برنامه ریز: نیلوفر یوسفی منش
تدوین: مصطفی جعفری
موسیقی: نرش باباخانی
طراح نور: محمد رضا رحمتی
مجری نور: ثمین بیجاد
طراح پوستر و بروشور: شلرقربانی
گروه عکاسان: مهرنوش لک، مهدی همتی، مصطفی جعفری، مریم جعفری
مسعول روابط عمومی: محمد مازندرانی، شلر قربانی
طراح لباس: نوشین جمشیدی

 

 

 

خلاصه: زن سال هاست که از خانه بیرون آمده او در یک تاریخ مشخص خانه را ترک کرده و با توهمات ذهنی خودش در معاشرت است. او می خواهد فهمیده بشود او گیج است و می خواهد ….

سرشت جاری

 

نگاه ناب

ایده،طراح و کارگردان:
محمد رضا غریب زاده

بازیگران‌:نرگس یحیایی،معصومه باقری

آهنگساز:دیبا فاضل نیا 

طراح گریم:نگار امید علی

 

 

الی الابد

طراح و کارگردان:محمد طاهری

بازیگر:نگار ساحشور

 

 

 

 

 

نتایج سومین دوره‌ی «جایزه‌ی رضا کروریان» ۱۳۹۷ به زودی اعلام می‌شود.

 

رضا کروریان

 

نتایج سومین دوره‌ی «جایزه‌ی رضا کروریان» ۱۳۹۷ به زودی اعلام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی گروه موسیقی یارآوا، نتایج سومین دوره از مسابقه‌ی آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک؛ جایزه‌ی رضا کروریان ۱۳۹۷ طی چند روز آینده اعلام خواهد شد.
«مهدی جلالی» مدیر هنری گروه موسیقی یارآوا در این‌باره گفت: «با اتمام زمان ارسال آثار برای دوره‌ی سوم مسابقه‌ی کروریان در پایان روز سی‌ویک خردادماه، تمامی آثار به صورت بی‌نام و با کُد پنج رقمی انتخابی آهنگسازان، به هیئت داوران تحویل داده شده و کار بررسی آثار از هفته‌ی قبل آغاز شده است.»
وی در ارتباط با زمان اعلام نتایج گفت: «از آن‌جایی که داوران در کشورهای مختلف سکونت دارند، روز جمعه ۱۳ جولای مقارن با ۲۲ تیرماه، آخرین جلسه‌ی هیئت داوران به صورت آنلاین برگزار می‌شود و پس از آن، ظرف یک تا دو روز بعد، نتایج قطعی توسط کمیته‌ی برگزاری مسابقه اطلاع‌رسانی خواهد شد.»
جلالی در ارتباط با ترکیب هیئت داوران برای مسابقه‌ی امسال عنوان کرد: «طبق روال دوسال گذشته، «یوآخیم هاینتس»، استاد آهنگسازی و مدیر استودیوی موسیقی الکترونیک دانشگاه موسیقی، تئاتر و رسانه‌ی هانوفر، به‌عنوان رئیس هیئت داوران و مدیر بخش موسیقی الکترونیک یارآوا، دیگر اعضاء را انتخاب کرده است. در این دوره به غیر از هاینتس، «لوئیس جوری» استاد آهنگسازی دانشگاه مونته‌ویدئو (اروگوئه)، «سارا اباذری» استاد آهنگسازی دانشگاه تهران، به اضافه‌ی «ارسلان عابدیان» که به عنوان یکی از بنیان‌گذاران این مسابقه، عضو ثابت هیئت داوران می‌باشد، قضاوت آثار را برعهده دارند.»
رهبر ارکستر مدرن یارآوا در پایان در خصوص تفاوت آثار ارسالی امسال و دو سال گذشته گفت: «مسابقه‌ی امسال به لحاظ ساختاری، تفاوت بسیاری با دو دوره‌ی قبل داشت. با توجه به اینکه از سال سوم، علاوه بر آثار فیکس‌مدیا یا آکوزماتیک، دو بخش دیگر برای ساز و فیکس‌مدیا و یا ساز و لایوالکترونیک داریم، بحث تخصصی آهنگسازی، بیشتر خود را نشان می‌دهد و دیگر تنها موضوع آشنایی با نرم‌افزار و توانایی استفاده از تکنیک‌های موسیقی الکترونیک مطرح نیست. برای ما بسیار جالب بود که تعداد شرکت‌کنندگان در این دوره، نسبت به دوره‌ی دوم کمتر بود. اما جالب‌تر از آن اینکه، با کاهش کمیت آثار، در این دوره شاهد کیفیت متفاوتی در آثار هستیم.

این به معنای عدم کیفیت در آثار سال‌های قبل نیست. بلکه تنها رشد کیفی تمامِ کارهای ارسالی و نه فقط کارهای منتخب را به ما نشان می‌دهد که برای همه‌ی ما بسیار خوشحال‌کننده بود. در دو سال قبل، ما مجبور بودیم در همان ابتدای کار، پیش از ارسال آثار برای هیئت داوران، تعداد قابل توجهی از آثار را از چرخه‌ی رقابت حذف کنیم. زیرا آثاری در انواع و اقسام ژانرهای مختلف موسیقی الکترونیک از جمله اَمبینت، تِرنس، تکنو، هاوس و … برای مسابقه ارسال می‌کردند که موضوع مسابقه‌ی ما نبود. اما امسال هیچ اثری وجود نداشت که برای داوری ارسال نشود و تمام آثار در حیطه‌ی موسیقی معاصر نوشته شده‌اند.»
مسابقه‌ی آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک؛ جایزه‌ی رضا کروریان، در گرامیداشت آهنگساز نوگرای ایرانی رضا کروریان (۱۳۹۳-۱۳۵۰) شکل گرفته است. این مسابقه که قرار است هر ساله با اعلام فراخوان برگزار شود، در جهت پشتیبانی از موسیقی الکتروآکوستیک و بیشتر شناساندن این موسیقی در ایران، از آهنگسازان فعال در حوزه‌ی موسیقی الکترونیک بدون محدودیت سنی دعوت می‌کند که با ارسال آثار خود در این مسابقه شرکت کنند. این مسابقه توسط گروه موسیقی یارآوا و نشر موسیقی معاصر تاسیس شد و با حمایت مالی خانواده‌ی کروریان توسط گروه یارآوا برگزار می‌شود.

 

مطالب مشابه:

آهنگسازی: جستجو، تجربه، خیال، امکان «خلوت موسیقی» چهل و پنج با موضوع «آهنگسازی: جستجو، تجربه، خیال، امکان» برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی گروه موسیقی یارآوا، آخرین برنامه‌ی سال ۱...
نتایج سومین دوره‌ی «جایزه‌ی رضا کروریان» ۱۳۹۷ به زودی اعلام می‌شود.

 

http://yarava.com/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C/934-%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D8%AC-%D8%B3%D9%88%D9%85%D9%8A%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%C2%AB%D8%AC%D8%A7%D9%8A%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D9%83%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%86%C2%BB-%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B7

بشار اوندر (Başar Ünder)
بشار اوندر (Başar Ünder)

بشار اوندر (Başar Ünder ) در سال ۱۹۸۴ در استانبول متولد شد .
اوندر در از سال ۲۰۰۶ تا کنون مشغول به فعالیت در زمینه موسیقی الکترونیک و امبینت ، موسیقی الکترونیک تجربی ، موسیقی فیلم ، انیمیشن و موسیقی بازی های رایانه ای است.
وی در سال ۲۰۰۶ از طرف انستیتوی بین المللی IMEB ، ( Institute International de Musique Electro Acoustique de Bourges ، که توسط سازمان جهانی یونسکو پایه گذاری شده است ، دعوت به همکاری شد.
اوندر در سال ۲۰۱۴ ، جایزه ی بهترین موسیقی فیلم را در پنجاه و یکمین دوره ی فستیوال بین المللی فیلم پرتقال طلایی در کشور ترکیه را دریافت کرد.
او همچنین به عنوان آرتیست موسیقی الکترونیک ، در آلبوم موسیقی Anthology of Experimental Music ( 1961 – 2014) ، اثر Sub Rosa همکاری جدی داشته است.
ایشان در سال ۲۰۱۷ عضو رسمی آکادمی فیلم اروپا شد.
اوندر در حال حاضر در حال انجام تحقیقات برای دکترای خود در CeReNeM ، مرکز تحقیقات موسیقی مدرن در دانشگاه Huddersfield است.
بشار اوندر دارای آلبومهای متعدد موسیقی الکترونیک و امبینت و موسیقی الکترونیک تجربی است که از سال ۲۰۰۶ تاکنون در سطح جهان و از کمپانی‌های معتبر ارائه شده است.
لینک های دیگر :

https://www.youtube.com/watch?v=hP_sQXAXgwo

https://basarunder.bandcamp.com/

https://bestdaysofmylife.bandcamp.com/

محمدرضا گواهی
محمدرضا گواهی

محمدرضا گواهی (مورگو) آهنگساز، تهیه کننده، تنظیم کننده، طراح صدا و دارنده گواهی تکنولوژی موسیقی از دانشگاه آدلاید استرالیا است.

او فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۸۳ با آهنگسازی موسیقی الکترونیک تجربی آغاز نمود.

در سال ۲۰۰۵ میلادی نخستین پروژه موسیقی خود را در سبک دارک امبینت با نامXerxes The Dark و در سال ۲۰۰۷ اولین پروژه نویز خود را با عنوان Nyctalllz آغاز نمود.

در سال ۲۰۰۹ میلادی پروژه MOREGO را بنیان نهاد که سبک آن در ابتدا نئوکلاسیکال امبینت بود و پس از انتشار یک آلبوم، سبک آن به داون تمپو امبینت تغییر یافت. او در سبک ها و استایل¬ های متفاوتی همچون امبینت، دارک امبینت، دِرُن، امبینت فضایی، نویز،داون تمپو،سای چیل، الکترونیک تجربی، نئوکلاسیکال، سینماتیک امبینت و اینداستریال دارک امبینت آهنگسازی کرده و آلبوم هایی منتشر نموده است.
پروژه ی اصلی مورگو، Xerxes The Dark بوده و سبک آن دارک امبینت می باشد. این پروژه اصولا دانش محور بوده و تمامی آلبوم های منتشر شده مفهومی و ژرف انگارانه بوده اند.

موضوعاتی همچون کیهان شناسی،اختر شناسی، مکانیک کوانتوم، سیاهچاله ها، آغاز و پایان جهان، فضا-زمان و ماوراء، بیگ بنگ، عرفان، متافیزیک، هوش مصنوعی و همچنین فشارهای روحی بشر امروزی و… در این پروژه مورد توجه بوده اند. عنصر اصلی دارک امبینت فضاسازی های مبهم، عجیب و شگرف به همراه طراحی صداها و ایجاد افکتهای مرموز است که شنونده را غرق در افکار کرده و سفری ذهنی را برای وی رغم می زند

. وی در مجموع بیش از ۱۷ آلبوم، ۱۵ تک آهنگ و EP با لیبل¬های اروپایی منتشر نموده و در بیش از ۳۰ آلبوم کامپیلیشن حضور داشته است. او با هنرمندانی از فرانسه، روسیه، امریکا، مالزی، ایتالیا، بلاروس و بلژیک همکاری داشته در حال حاضر با لیبل¬های D.M.T. Records، Cryo Chamber، Black Mara، Unexplained Sounds و Eighth Tower Records فعالیت می¬نماید. وی در اولین فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران و در ششمین سالانه هنرهای دیجیتال تهران اجرای زنده داشته است.

https://www.facebook.com/xerxes.the.dark

https://soundcloud.com/xerxes-the-dark

https://xerxesthedark.bandcamp.com/

فراخوانِ جشنواره موندا

 موندا

فراخوانِ
“سومین جشنواره‌ی سراسری هنرهای اجرایی_ نمایشی موندا”

خانه نمایش دا سومین دوره‌ی جشنواره‌ی سراسری هنرهای اجرایی_نمایشی موندا را به منظور ارزیابی و حمایت از اجراهای خلاق هنرمندان جوان سراسر کشور در
خانه نمایش دا، پلاتو اجرای تئاتر شهر، عمارت نوفل لوشاتو و تماشاخانه‌ی شانو در دو بخش مسابقه تئاتر صحنه‌ای و بخش ویژه‌ی دا در شهریور ماه ۹۷ برگزار می‌کند.

🎭 بخش مسابقه‌ی تئاتر صحنه‌ای:

شرایط و ضوابط :

☑ دبیرخانه جشنواره در این بخش فقط پذیرای آثاری‌ست که حداکثر دارای سه بازیگر باشند. بنابراین نمایشی که بیش از سه بازیگر روی صحنه داشته باشد بازبینی نمی‌شود.
(بدیهی‌ست الزامی به استفاده از کلام نیست و محدودیتی از نظر سبک و شکل و شیوه‌ی اجرا وجود ندارد)
☑ موضوع جشنواره آزاد است.
☑ آثار پذیرفته شده در بخش مسابقه حضور خواهند داشت.
☑ بازبینی تمام گروه‌های شهرستانی و تهرانی فقط از طریق مشاهده‌ی فیلمِ کامل اجرا صورت می‌گیرد.

☑آثار متقاضی می‌توانند پیش از این در جشنواره‌های دیگری نیز شرکت کرده باشند.

اولویت انتخاب:

☑ کیفیت هنری مهم‌ترین ملاک انتخاب هیات بازبین خواهد بود.
☑ آثار تجربه گرا و خلاق.
☑ آثاری که دکور سبک و زمان کمتری دارند.

جوایز :

☑ تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نفرات اول در بخش نویسندگی، کارگردانی، بازیگری زن، بازیگری مرد
و
لوح تقدیر و جایزه نقدی به نفرات دوم در بخش نویسندگی، کارگردانی، بازیگری زن ، بازیگری مرد
اهدا می‌شود.

☑ حداکثر سه نمایش برگزیده هیات داوران با حمایت خانه نمایش دا اجرای عموم می‌شوند.

💧 بخش ویژه‌ی دا:

شرایط و ضوابط:
☑ این بخش مختص آثاری‌ست که گستره‌ی وسیع تری را در حوزه‌ی اجرا نسبت به تئاتر مرسوم در بر می‌گیرد.
و اجراهای بینارشته ای ، هنر جدید و زبان نو در هنرهای نمایشی (پرفورمنس آرت، هپنینگ، اجرای آلترناتیو، تئاتر کاربردی و…) را شامل می‌شود.
☑ در این بخش هیچ محدودیتی به لحاظ تعداد اجراگرها وجود ندارد.
☑ بازبینی تمامی آثار از طریق مشاهده فیلم کامل اجرا صورت می‌گیرد.
☑دبیرخانه جشنواره محدودیتی به لحاظ موضوع و مفهوم قائل نمی‌شود.
☑ تمام‌ آثار راه ‌یافته در این بخش در خانه نمایش دا اجرا خواهند شد.
☑آثار متقاضی می‌توانند پیش از این در جشنواره‌های دیگری نیز شرکت کرده باشند.
☑این بخش غیر رقابتی است اما با نظر شورای هنری جشنواره از چند اثر برتر برای اجرای عمومی حمایت می‌شود.

اولویت انتخاب:

☑ کیفیت هنری مهم‌ترین ملاک انتخاب هیات بازبین خواهد بود.
☑ آثار خلاق و ترکیبی
☑ با توجه به اینکه آثار این بخش در خانه نمایش دا اجر می‌شوند، اثری که منطبق با فضای خاص این مجموعه باشد در اولیت قرار می‌گیرد.
☑ همچنین دبیرخانه جشنواره در این بخش از آثاری که در آن به عنصر حیاتی آب می‌پردازد استقبال می‌کند.

🎭💧 همچنین امکان شرکت در هر دو بخش جشنواره امکان پذیر است.

گاهشمار جشنواره:
☑ انتشار فراخوان ۱۲ تیر ۹۷
☑ آخرین مهلت ثبت نام و دریافت آثار
۲۰ مرداد ۹۷
☑ اعلام نتایج بازبینی ۳۱ مرداد ۹۷
☑ برگزاری جشنواره ۱۳ الی ۱۸ شهریور ۹۷

نحوه‌ی ثبت نام :

☑ ثبت نام فقط از طریق مراجعه به سایت “خانه نمایش دا” به آدرس
‏dahouse.ir
امکان پذیر است.

☑ پس از تکمیل فرم ثبت نام در سایت خانه نمایش دا و پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام و دریافت تاییدیه از سایت، متقاضی محترم حداکثر تا تاریخ ۲۰ مرداد ۹۷ مهلت دارد ۴ حلقه لوح فشرده فیلم اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه دهد.
آدرس: تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان شهید گمنام، خیابان جهان مهر، پلاک ۲۶ خانه نمایش دا.
کدپستی ۱۴۳۱۶-۴۳۵۵۳
موبایل (تماس های ضروری)
۰۹۳۸۷۲۹۹۵۴۳
تلفن دبیرخانه (خانه نمایش دا)
۸۸۰۱۶۰۷۴

 

در صورتی که پیش از این فرم ثبت نام را پر کرده و موفق به پرداخت مبلغ ثبت نام نشده اید از لینک زیر برای ورود به درگاه پرداخت استفاده کنید:

 

مطالب مشابه:

روز ششم جشنواره نمایش دکلره روز ششم جشنواره با نمایش دکلره از تهران به کارگردانی حسین برفی نژاد به روی صحنه رفت نمایش دکلره به نویسندگی مهدی کوشکی و کارگردانی حسین برفی نژاد د...
روز چهارم جشنواره با اجرای نمایش اموفاجیا نمایش اموفاجیا به کارگردانی افشین خلاقی در دوسانس در روز چهارم جشنواره به روی صحنه رفت و مورد داوری قرار گرفت....
گزارش تصویری روز هشتم جشنواره موندا نمایش رته لیف بیار روز هشتم جشنواره موندا اثر رته لیف بیار به کارگردانی زینب خدیوی. از شهر قم به روی صحنه در دوسانس اجرا رفت و مورد داوری قرار گرفت....
گزارش تصویری نمایش گوجه برزیلی در روز دوم جشنواره مونولوگ موندا نمایش گوجه برزیلی به کارگردانی,بازیگری و نویسندگی محمد مطهری پور به روی صحنه رفت و در سانس دوم مورد داوری قرار گرف...
هکا موزیک 4
هکا موزیک ۴

بشار اوندر ( Başar Ünder)
سبک : Experimental / Ambient/ Noise
۱۴ تیر ماه ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۸، خانه ی نمایش دا

محمد رضا گواهی  ( XERXES THE DARK )
سبک : Industrial Dark Ambient
۱۵ تیر ماه ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۸، خانه نمایش دا

 

 

ادامه مطلب

مطالب مشابه:

رویداد تخصصی صدا الکترونیک و امبینت رویداد الکترونیک و امبینت   روز اول : نریمان علی اکبر (Limen) سبک : ambient , electronic ,downtempo مدت زمان اجرا یک ساعت به همراه...
نمایش ویتسک

📅 ۰۷ تا ۲۲ تیر
⏰ ۲۰:۴۵
⏳ ۱ ساعت
💳 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

کارگردان: سینا احمدی
بازیگران: امین آثم، سینا احمدی، کیمیا رازقی، مهدی عطاریان، مهرشاد مقدسی، کاظم موسوی، امیرحسین موسوی، شاهین ولی زاده، امیرحسین هرمزی نصیری

دستیار کارگردان: مطهره صنوبری
منشی صحنه: یاسمن صادق نژاد
طراح صحنه و لباس: سینااحمدی، مطهره صنوبری
طراح نور: تابان جلالی
طراح پوستر: نوید احمدی
ساخت تیزر: امیرحسین هرمزی نصیری
طراح صدا: امیرحسین ناظم زاده
مدیر روایط عمومی: امین آثم

با نگاه به «وُیتسِک» اثرگئورک بوشنر، ترجمه ناصرحسینی مهر

 

خلاصه: ویتسک یک مورد/فرد از بین تمامی موارد یک آسایشگاه نظامی است که در نهایت مجبور به عریان کردن خشونت فروخورده‌ی خود می‌شود.

 

خرید بلیط از تیوال:

https://tiw.al/odS

 

 

 

سخن کارگردان:

تئاتر وُیتسِک حاصل یک فضای کارگاهی است که گروه تئاتر نگاه در تمرینات خود طی کرده است ، ما در دوره کارگاهی خود سعی کردیم بعضی از عناصر اجرایی را که دغدغه ی اصلی مان بوده مورد آزمایش و خطا قرار دهیم .

در نهایت امر با یک نگاه زیرچشمی به مراقبت و تنبیه میشل فوکو و برخورد آن با نمایشنامه گئورک بوشنربه یک فضای آسایشگاهی رسیدیم و در آن ویتسک را به عنوان یک مورد/ فرد درون این سازوکار مورد بررسی قرار دادیم .

این محیط اسایشگاهی خود یک سری عناصر و ویژگی ها را به همراه آورده که خود را بر فضا ، روایت و حتی بر بدن اجرا گران تحمیل کرده است .
ویتسک روایت سرباز گماشته ای است که مناسبات زندگی اسایشگاهی در نهایت او را به عریان کردن خشونت فروخورده ی خود وا می دارد و همسر خود را به قتل می رساند.

نمایش ویتسک کاری از گروه تئاترنگاه وبه کارگردانی سینا احمدی از هفتم تا بیست و دوم تیرماه هرشب ساعت ۲۰:۴۵ در خانه نمایش دا به روی صحنه می رود .

نقشه
خانه دا
  • میدان فاطمی ابتدای خیابان شهید گمنام خیابان جهانمهر پلاک ۲۶
  • ۰۲۱-۸۸۰۱۶۰۷۴
  • کد پستی: 1431643553
  • info@dahouse.ir
  • t.me/dahouse