جوایز هیأت داوران مسابقه خارج از صحنه(مکان‌های نامتعارف) سی و ششمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر- ۱۳۹۶ image نمایش سیم و سرمه

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

نمایش سیم و سرمه

از دوازدهم بهمن ماه در تماشاخانه دا اجراى “سیم و سرمه” آغاز مى شود

نمایش”سیم و سرمه” به نویسندگی، طراحی و کارگردانی روزبه حسینى، از دوازدهم بهمن ماه، به مدت پانزده شب در خانه نمایش دا به روى صحنه مى رود.

به گزارش روابط عمومی نمایش”سیم و سرمه”، این اثر که با شرکت در سى و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اجرای خود را آغاز کرد، پس از اتمام برگزاری جشنواره، اجرای عموم خود را از دوازدهم بهمن ماه آغاز می شود.
به گفته سرپرست گروه فیلم و تئاتر “و ناگهان” این اثر علاوه بر چهار اجرا در جشنواره ى تئاتر فجر ٩۶، پیش از اجراى عمومى، یک اجراى تقریبا خصوصى براى برخى از هنرمندان و منتقدان داشت و در معرض نظرات مختلف این دوستان قرار گرفت.

تا کنون هنرمندانى چون رویا نونهالى، قاسم روبین، بهرنگ بقایى، سولماز نراقى، ساغر مسعودی، رضا آشفته، زهرا شایان فر، صحرا فتحى و ابراهیم پشت کوهى از این اثر دیدن کرده اند.

نمایش “سیم و سرمه” روایتی تو در تو و موسیقایی از قصه اَى عاشقانه را در یک سیر زمانى از دوران پهلوى اول تا امروز روایت مى کند، که براى ما از عشق و عاشقى می گوید و از سیاه و مطربی.
پیش از این قرار بود این نمایش دوشنبه ١٨ دى ماه اجراى خود را در “خانه ى نمایش دا” آغاز کند که اجراى عمومى آن بنا بر دلایلى به نیمه ى دوم بهمن ماه موکول شد.

در این نمایش، میثم غنى زاده و سیما شُکرى به ایفاى نقش مى پردازند.

سایرعوامل این نمایش نیز عبارتند از:

آهنگساز و ووکالیست:  آیدا روزبهانه

نوازنده‌ی گیتار و ووکالیست: رامین رضاپور

مجرى طرح: آرش فصیح

مدیر تولید: رحمان حسینى

دستیار کارگردان: نگار بیگی

گروه کارگردانی: فاطمه نوروزى و علی افشاری

مدیر هنرى: علیرضا چلیپا

روابط عمومى: سمیرامیس محمدى

طراح گرافیک: مهدى طالقانى

عکاس: سید ضیاء الدین صفویان

مشاور فنى: امیر ترحمى

 

نمایش ” سیم و سرمه”

هر روز به استثناى روزهاى شنبه ساعت ٢٠:١۵

به مدت زمان ۵٠دقیقه

در طول پانزده شب

در تماشاخانه دا به روی صحنه می رود.

 

علاقه مندان جهت تهیه بلیت این نمایش، با تخفیف ویژه سه روز نخست اجرا، از امروز دهم بهمن ماه می توانند جهت خرید آنلاین به سایت تیوال مراجعه کنند.

نظرات بسته شده اند

خانه دا