image فستیوال آنپلاگد image عاشقانه‌ی فرهاد

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

«مثبت هجده» در خانه نمایش دا به روی صحنه می‌رود (ایران تئاتر)

گروه هنری آتم «مثبت هجده» را تا ۲۳ تیرماه در خانه نمایش دا به روی صحنه می‌برد.

تیما قاسمیان کارگردان «مثبت هجده» در ارتباط با این اثر بیان کرد: هریک از شخصیت های تئاتر ما هدفی را پیش خواهند برد و پایانی در انتظار تماشاگران است که غافلگیرکننده خواهد بو، تلفیقی ازتمام ژانرها شاید بخندی شاید بترسی شاید گریه کنی و با طراحی مناسب لباس کاملا احساس رضایت بیننده راجذب میکند، فضای خانه نمایش دا به اجرای ایده های ذهنی من بسیار کمک کرده و این نمایش را باور پذیرتر کرده است، هدف من از اجرای این تئاتر؛ ارتباط نزدیک تر با تماشاچی، تفکر و رسیدن به یک سبک جدید است تا بتوانم سلیقه و فرهنگ ایرانی را با متنی ایرانی به وسیله تئاتر بیان کنم.»
این کارگردان جوان در ادامه اضافه کرد که «مثبت هجده» تا کنون با استقبال خوب تماشاچیان روبرو شده و  هنرمندان بزرگی به دیدن این نمایش آمدند.
«مثبت هجده» تا ۲۳ تیرماه هرشب از ساعت ۲۰:۳۰ در خانه نمایش دا به آدرس میدان فاطمی، خیابان جهانمهر، پلاک ۲۶ به اجرا می پردازد.

 

لینک خبر : ایران تئاتر

مطالب مشابه:

نمایش”مثبت هجده” در تهران ادامه دارد گروه هنری آتم از هفتم تیرماه تئاتر «مثبت هجده» را در خانه نمایش دا به روی صحنه می برد. تیما قاسمیان در گفتگو با خبرنگار حوزه تئاتر خبرگزاری برن...
نمایش مثبت هجده ?  خانه نمایش دا ?  چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶ تا جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ⏰  ۲۰:۱۵ ? بها: ۲۰,۰۰۰ تومان   نویسنده: آیدین آقازاده کارگردان: تیما قاسمی...

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.

خانه دا