بازیگر لانتوری در تاتر بد بهش دست بزنم ؟!

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

گروه کج کول

اهمیتی نداره ما چقدر سخت تلاش می کنیم که موزیک تمرین کنیم و چقدر اجرا می کنیم، همچنین چقدر با مشکلات گروهی دست پنجه نرم می کنیم .ولی تمام این ها زمانی اهمیت پیدا می کنه که شما با گوش کردن به موزیک کج کول احساس زندگی کنید.

کج کول

it doesn’t matter that how we work hard,play hard and struggle with band difficulties in our life. But it only matters if we can make you feel alive through kajcool’s music.

KajCool

 

 

گروه کج کول به سرپرستی ایمان نوبختی به عنوان خواننده با همراهی علی تفرشی به عنوان نوازنده ی گیتار الکتریک و امیر حاجی حسنی نوازنده گیتار باس در فروردین ۱۳۹۵  تشکیل شد.

همچنین همکاری این گروه با امیرعلی طاهری به عنوان نوازنده درامز و معین فاضلی نوازنده گیتار الکتریک منجر به تولید دو تک آهنگ کاور به نام های don’t you worry child از گروه swedish house mafia و stranger things have happend i know از گروه foo fighters شد.
هدف اصلی کج کول از کاور کردن این دو تک آهنگ رسیدن به رویکردی تازه در هر یک از این تک آهنگ ها بود به طوری که کاور کردن با تنظیمی متفاوت و رویکردی جدید از اهداف اصلی کج کول شده است.

گروه کج کول تا به حال یک اجرا در نشر هنوز در مهر ۹۵ داشته است که فرهاد لقایی به عنوان نوازنده درامز گروه را همراهی کرد و در اجرای فستیوال دالون موسیقی تماشاخانه دا، فرزاد رضایی و آریاپیرمرادی به عنوان نوازندگان گیتارالکتریک ، محمد داریی نوازنده هارمونیکا ، امید جودی نوازنده کاخن و اردوان امیری نوازنده اودو کج کول را همراهی کردند.

 

 

Kaj-Cool – Don’t You Worry

۲ نظرات
خانه دا