image Sound performance(پویا احصایی – بهرنگ نجفی) دبیرخانه جایزه ادبیات نمایشی جشنواره تئاتر اعلام کرد

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

برگزاری پنل‌های گفت‌وگوی جایزه ادبیات نمایشی فجر

گفت‌وگوی درام ایران و فرانسه

پنل‌های گفت‌وگوی جایزه ادبیات نمایشی فجر در روزهای ۱۴ و ۱۵ دی برگزار می‌شوند. به گزارش روابط عمومی در آستانه برگزاری اختتامیه جایزه‌ ادبیات نمایشی سی‌وششمین دوره جشنواره تئاتر فجر، اصغر نوری، مدیر این بخش اعلام کرد روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۱۴ و ۱۵ دی پنل‌های گفت‌وگوی جایزه ادبیات نمایشی فجر با موضوع «جایگاه متن در تئاتر امروز» برگزار می‌شود.

▫️ نوری درین باره گفت: «برای این منظور از دو نمایشنامه‌نویس مطرح و معاصر فرانسوی، انزو کرمن و لوک تاتار دعوت کردیم تا طی دو روز با دو نمایشنامه‌نویس ایرانی، آقایان محمدامیر یاراحمدی و حمید امجد راجع به نقش نمایشنامه‌نویس در تولید تئاتر و تجربه‌های خود در همکاری با کارگردان‌ها و گروه‌های اجرایی صحبت کنند. بخش آخر هر دو روز، جلسه پرسش و پاسخ و گفت‌وگوی شرکت‌کنندگان در پنل با این چهار نمایشنامه‌نویس خواهد بود. مسلماً حضور نمایشنامه‌نویسان حرفه‌ای ایران، دانشجویان نمایشنامه‌نویسی و علاقه‌مندان به درام، به برگزرای بهتر این پنل‌ها کمک خواهد کرد.این پنل‌ها با همکاری خانه هنرمندان ایران و انتشارت نیماژ برگزار خواهد شد و طی آن از کتاب‌های سه نمایشنامه‌نویس معاصر فرانسوی، از جمله انزو کرمن، با ترجمه زیبا خادم حقیقت رونمایی خواهد شد».

اصغر نوری ضمن دعوت از همه اهالی تئاتر و به‌ویژه نمایشنامه‌نویسان و دعوت از اهالی رسانه برای شرکت در این پنل دو روزه، افزود «مراسم اختتامیه جایزه ادبیات نمایشی جشنواره تئاتر فجر روز ۱۶ دی در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر برگزار خواهد».

▫️پنل‌های گفت‌وگوی جایزه‌ی ادبیات نمایشی فجر، روزهای پنج شنبه و جمعه، ۱۴ و ۱۵ دی، از ساعت ۱۶ الی ۱۹، در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان
برگزار خواهد شد.

نظرات بسته شده اند

خانه دا