با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

خانه دا

وب سایت خانه دا
فراخوان تعامل

اجتماع انسانی رویکرد تعامل وگفتگو را در زندگی خویش اگر پیش گیرد اتفاقات شایان ذکر مثبتی درچرخه ی کائنات خواهد افتاد.بدین منظورازتمامی علاقه مندان،هنرمندان،طراحان ،کارگردانان،دانشجویان و…حرکت وبدن دعوت می شودتا باارائه ی اطلاعات گروهی خود ،ما را درآغاز وبرگزاری وتداوم تعامل یاری رسانند.

در جلسات تعامل برنامه ریزی مدونی انجام می پذیرد.این فراخوان به میزبانی خانه نمایش دا و به همت دبیرخانه جشنواره حرکت وبدن دایره سالانه اعلام گردیده است.

متقاضیان می توانند از طریق:

theaterda@gmail.com ایمیل
dahouse.ir سایت
۰۹۱۲۷۶۴۲۹۴۰ شماره تلفن

آمادگی خودرااعلام نمایند.

سه گانه بی وزنی

در دوردست
بازیگر:سیاوش قیدر
نیلوفر دهقان
دستیارکارگردان و طراح :مونا قاسمی
کارگردان:سودابه صفری
طراح صحنه و لباس:سودابه صفری
اهنگساز:احسان نیک
نوازنده:سپهر درستکار
نویسنده:محمدرضا غریب زاده

هفت
طراح وکارگردان: محمدرضا غریب زاده
بازیگر :بهاربیگ زاده
موسیقی: گروه نکروفروس
طراح لباس: مبینا دهقانی
طراح گریم:نگار امیدعلی
مدیرهنری: علیرضا نیکخواه
دراماتورژحرکت: هانیه خسروان

مکعاب
طراح وکارگردان: مونا تیرگر
پرفورمر:الهام نوروزی
نقاش: سحر غیاثوند
موسیقی: بنیامین قهرمان
تهیه کننده:دبیرخانه جشنواره دایره،موناتیرگر

ادامه مطلب

دگردیسی
رویداد موسیقی الکترونیک و امبینت (دگردیسی اصوات) شماره سوم

هه کا موزیک و مجموعه رویدادهای الکترونیک تکامل تقدیم می کند:

 

زمان ۱۳ الی ۱۵ اردیبهشت

ادامه مطلب

وحید قادری

وحید قادری
متولد سال ۱۳۶۶
وی از ۱۷ سالگی به صورت حرفه ای تر با کامپیوتر و نرم افزار های ساخت موسیقی الکترونیک که در اختیار داشت آشنا شد و تجربه کسب کرد.

وحید قادری ۸ سال به صورت مداوم موسیقی کار میکند که شاخه و سبک اصلی ایشان موسیقی الکترونیک ، امبینت ، chillout , IDM , glitch , Down tempo ، که به صورت تلفیقی و با بهره گیری از موسیقی فولک ایران است.
وحید در زمینه ی موسیقی فیلم ، تئاتر و بازی فعالیت دارد که میتوان به تئاتر دکلره و همچنین موسیقی بازی ممورندا اشاره کرد.
Exinter The Second World
نام اولین و تنها آلبوم موسیقی الکترونیک وحید قادری است . این آلبوم توسط نت لیبل ژاپنی Bumpfoot به صورت رسمی منتشر شد.
وحید قادری علاوه بر ساخت موسیقی الکترونیک، در زمینه ی ساخت تصاویر ویژوال و ساخت ویدیو هم فعالیت دارد.

سهیل سهیلی – سینا شعاعی

سهیل سهیلی

(متولد سال ۱۳۶۲، تهران)

منتقد، کارگردان، تهیه کننده، پژوهش‌گر، نویسنده و مترجم ساکن شهر تهران است؛ به دلیل داشتن ریشه‌های خوانوادگی فرهنگی-هنری، او از خردسالی زیر نظر پدر خود شروع به آموختن موسیقی نمود واز ابتدای هزاره‌ی جدید میلادی مشغول به نوازندگی‌ ساز‌های زهی در تمرین‌ گروه های موسیقی پرداخت و از این طریق با نوازندگان و موسیقیدانان بی‌شماری آشنا شد که اغلب ازهمکاران فعلی او می‌باشند؛ او پس از یک دهه فعالیت، فراتر از نوازندگی گیتار و باس قدم به عرصه‌ی صدابرداری و ضبط استودیوئی و اجرا‌ی زنده در قالب‌های گسترده‌ای مانند اجرای‌دیجیتال و طراحی‌صدا در حوزه‌ی هنر‌های نمایشی گذاشته است. در عنوان برنامه‌ریز صدا، ایده‌های او پیرامون نظریه‌های نظارت و کنترل آلودگی‌صوتی و طرح‌ریزی آکوستیک در قالب ارائه‌ چیدمان‌های مفهومی صدا و تصویر، الگوریتم‌های برنامه‌نویسی راهبردی مخصوص کاهش آلودگی‌صوتی و اجرا‌های تعاملی، صوتی‌ و‌ تصویری می‌گردند؛ در مقام یک هنرمند پشت‌صحنه و تهیه‌کننده‌ای آسوده، او بیشتر به خاطر گنجینه‌ی آثار منتشر‌نشده آثارش و طراحی صدا برای هنرمندان دیگر شناخته می‌شود.

 

 

سینا شعاعی

(متولد ۱۳۶۵، تهران)

از سال ۱۳۷۷ از طریق نواختن ساز فلوت با وارد دنیای موسیقی شد. او سپس برای مدت ۶ سال برای تحصیل به کشور اوکراین نقل مکان نمود و در دانشگاه تکنولوژی و طراحی کیف (کی‌ان‌یو‌تی‌دی) در رشته‌ی مبلمان‌های شهری با مدرک کارشناشی فارق‌التحصیل شد، او همچنین دارای مدرک طراحی صدا از همان دانشگاه می‌باشد.

پس از سال ۸۶، او به شروع پژوهش درحال انجامی با عنوان «تحلیل ارتباط میان فرکانس‌ها و زیست‌شیمی بدن انسان» نمود. او همچنین اقدام به برگذاری سلسله‌ سخنرانی‌، ورک‌شاپ، کنفرانس و اجراهائی با هنرمندان دیگر در همین زمینه نموده است که از میان آنها می‌توان به ورک‌شاپ او در دانشگاه ملی کیف در خلال برنامه‌ی نمایش هنر اوکراین در سال ۸۷ با عناوینی میان معماری و فرکانس‌، طراحی شهری و فرکانس در خانه‌ی محله‌ی شهرداری شهرک اکباتان در سال ۹۱، سپس سخنرانی و برگزاری ورک‌شاپ در دوره‌ی دوم نمایشگاه سالانه ی هنر دیجیتال تهران (تادائکس) و اجراهائی در گروه سروصدا در گالری محسن (سال ۹۲) و فستیوال دسترسی محدود (سال ۹۳) و سخنرانی او در نشست ری‌شیپ در سال ۹۴ اشاره نمود.

** آرمان مقدم (متولد ۱۳۶۲، در شهر تهران) دوره‌ی کار حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۰ به عنوان طراح وب‌سایت و برنامه‌نویس آغاز نمود. او سپس از سال ۹۲ به عنوان برنامه‌نویس تصویر مشغول به همکاری در حوزه‌ی هنرهای تعاملی در اجراهای صوتی و تصویری شد. پژوهش‌های او مابین نظریه‌های تعامل در زمینه‌های گوناگون از صدا گرفته تا تئاتر و همچنین تولید آگهی‌های بازرگانی و کاربرد‌های هنری دیگر جایگشت می‌نماید.

 

علی پورمعتمدی

علی پورمعتمدی( Mahavoice )

متولد سال ۱۳۵۳

از سن ۵ سالگی و با توصیه پدر گوش کردن به موسیقی الکترونیک را اغاز کرد و در ۱۸ سالگی شروع به یادگیری موسیقی الکترونیک نمود و در همان سال الگوریتمی را با کامپیوتر ابداع نمود که توانایی تبدیل فرمولهای جبری و مثلثاتی را به نتهای موسیقی داشت و قادر به پخش این نتها توسط سینتی سایزر بود.

با توجه به اینکه وی فارغ التحصیل رشته الکترونیک و سخت افزار است ، با انواع روشهای تولید صداهای الکترونیک اعم از سینتسیز،سمپلینگ،سیستمهای مبتنی بر midi,dmx و انواع سیستمهای نور و ویژوال اشنایی کامل داشته و در موسیقی خود استفاده میکند.

او با مطالعاتی که درسبک موسیقی مینیمال داشته با تکرار در موسیقی و ساخت پترنهای تکراری و ترکیب انها با یکدیگر برای ایجاد نواهای بدیع ویژگی خاص موسیقیایی خود را به وجود می اورد.

از دیگر ویژگیهای موسیقی وی میتوان به فضا سازیهای ناب انالوگ با تزٸینات صداهای دیجیتال و البته ضبط صداهای طبیعی و استفاده از انها در موسیقی ، اشاره نمود.

مهدی بهبودی

مهدی بهبودی
متولد ۱۳۶۱ – تهران
آهنگساز ، هنرمند صدا و صدا گردان ، اجراگر و طراح پرفورمنس
او تجربه ی آهنگسازی با کامپیوتر را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و از سال ۱۳۸۶ روی ساخت پرفورمنس های شنیداری و آثار هنر صدا تمرکز کرده است.بین سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸ در کنسرواتوار موسیقی تهران با گرایش آهنگسازی خوانده است.در کنسرواتوار تهران با نادر مشایخی به عنوان استاد آهنگسازی آشنا میشود . او نادر مشایخی را اولین و آخرین استاد هنر خود میداند.
از سال ۱۳۸۷ تا کنون در پروژه های مختلف با نادر مشایخی همکاری کرده است.این دو در سال ۱۳۹۰ کانون جست و جوی شنیداری را به راه انداختند تا تمرکز بیشتری بر اجراها و آثار هنری با محور صدا داشته باشند.بهبودی در سال ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ رویدادهای شنیداری « رادیکال تهران » را برای ارائه ی موسیقی معاصر و آزمون گرانه « اکسپریمنتال» برگزار کرد .
او از سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ اجراهای گوناگونی ( بیش از ۱۰۰ اجرا) با هنرمندان و آهنگسازانی چون الوین لوسیه ، پتر آبلینگر ، کلاوس لانگ ، گئورگ نوسباومر و دیا ریزن اشاره کرد.
در سالهای ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ به عنوان مدیر ارکستر فرهنگی شهر تهران ( خانه هنرمندان) به رهبری نادر مشایخی مشغول به کار شد و در تابستان ۱۳۹۴ مدیر هنری پروژه ی آموزش موسیقی به کودکان اروند در موزه ی هنرهای معاصر آبادان بود.در تابستان ۱۳۹۵ در جشنواره ی « صدا-تهران-موسیقی» به عنوان دبیر هنری فعال بود و در سالهای ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ مشاور سمینار بین المللی موسیقی معاصر تهران بود.
در طول سالهای فعالیتش در موزه ها ، گالری ها و سالنهای مختلف تهران ( موزه هنرهای معاصر ، تاتر شهر ، خانه هنرمندان ، برج میلاد ، مجتمع چهارسو و …) و نیز شهرهای اصفهان، آمل، رشت ، لنگرود ، لاهیجان ، گرگان ، گنبد ، … و همچنین فستیوال لینتز در اتریش ، فستیوال ریپربان در هامبورگ آلمان و نیز کتابخانه ی سانتامونیکا کالیفرنیا اجرا و نمایش داشته است.
یک اثر دیداری – شنیداری او ( تریکولاژ تهران ) در دهمین جشنواره ی هنرهای تجسمی فجر ( زمستان امسال) ، برگزیده و برنده ی طوبای زرین جشنواره شد.

 

پویا شالبافان(POOYAR)

متولد سال ۱۳۷۰
آهنگساز و تنظیم‌ کننده موسیقی الکترونیک ، امبینت ، دارک امبینت ، سای بینت .

پویا دارای ۴ آلبوم‌ است که به‌ صورت شخصی منتشر شده و ۵ سینگل ترک منتشر شده توسط لیبل ایتالیایی

unexplainedSoundsGroup

و لیبل انگلیسی
Coldspring

که شامل آثاری در غالب موسیقی دارک امبینت واتمسفر میباشد.

پویا از سال ۱۳۸۵ در شاخه ی ساخت و تنظیم موسیقی الکترونیک آغاز به کار کرد و در سال ۹۳ تا ۹۶۴ آلبوم در ژانر الکترونیک چیل اوت انیگماتیک و سای بینت منتشر کرده است که به شرح زیر است:

Awekenings

Ganre : Electronic Psybient Chillout

Release : Aug 2016

Unlimited

Ganre : Downtempo Psychill

Release : Feb 2017

Creation

Ganre : Ambient Experimental

Release : March 2017

Youre Cuasing Me

Ganre : Ambient Electronic

Release : March 2017

فرزيا فلاح
آهنگسازی: جستجو، تجربه، خیال، امکان

«خلوت موسیقی» چهل و پنج با موضوع «آهنگسازی: جستجو، تجربه، خیال، امکان» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی گروه موسیقی یارآوا، آخرین برنامه‌ی سال ۱۳۹۶ گروه، در تاریخ بیست و پنج اسفند، با حضور و سخنرانی «فرزیا فلاح» در ارتباط با آهنگسازی خواهد بود.

این برنامه با همکاری «خانه‌ی نمایش دا» برگزار خواهد شد.
ورود به خلوت موسیقی برای عموم آزاد است. اخبار تکمیلی در ارتباط با این برنامه، به زودی اعلام می‌شود.

نقشه
خانه دا
  • میدان فاطمی ابتدای خیابان شهید گمنام خیابان جهانمهر پلاک ۲۶
  • ۰۲۱-۸۸۰۱۶۰۷۴
  • کد پستی: 1431643553
  • info@dahouse.ir
  • t.me/dahouse